BUSINESS GIFTSA business gift is also a great tool for advertising, and especially if it is stylish, original and practical. These are the "Namu tekstile" brand business gifts.

Read more

RugsRugs - To test the time, over thousands of years, almost unchanged, still simple, versatile and cozy natural textiles.

Read more

Bath TextilesHaving accumulated many years of experience, we sew from textiles and other materials everything that might be necessary for small and large self-palpation in the bathhouse.

Read more

  • Stipriausi Lietuvoje
  • TOP 2018
  • Gazele

Namų tekstilė

Įvairūs tekstilės gaminiai, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba.

„Namų tekstilė“ ženklas asocijuojasi su ypatingai aukšta visų tekstilės gaminių kokybe, ilgamete įmonės ir jos specialistų profesionalia patirtimi, originalia dizainerių išmone, kasdieniu kiekvienų namų jaukumu, kavinių ir restoranų pokylių salių šventinėmis nuotaikomis, miela virtuvės aplinka, pirties malonumais, verslo bei proginių dovanų džiaugsmu ir viskuo, kas reikalinga būtent Jums ir Jūsų namams.

Jums – reiškia, kad visi „Namų tekstilė“ gaminiai yra skirti nuo paties mažiausiojo vartotojo – kūdikio - iki įvairių dydžių suaugusiųjų, neaplenkiant ir paties reikliausiojo pirkėjo – jaunuolio ir mažamečio vaiko.

Jūsų namams – reikštų, kad visi „Namų tekstilė“ gaminiai yra paklausūs ir populiarūs ne tik privačių vartotojų, bet ir visur, kur trumpam ar ilgam apsigyvena žmogus. Tai vaikų darželiai, viešbučiai, poilsio namai ir kaimo turizmo sodybos, vaikų namai ir įvairios stovyklos. Be natūralių medvilnės ar lino rankšluosčių, be kokybiškos, patvarios, t. p. natūralaus lino bei medvilnės estetiškos patalynės, be natūralaus pluošto apkloto neįsivaizduojama jokia nakvynė.

„Namų tekstilė“ ženklo lino, medvilnės, vilnos stilingi natūralaus pluošto gaminiai, seniai pamėgti ir vertinami užsieniečių, garsina Lietuvą visoje Europoje bei Rusijoje. Kaip nesidžiaugti, jei šiuolaikinės technologijos leidžia perkelti į gaminį viską – ir beribės dizainerių vaizduotės sukurtų raštų motyvus, ir kiekvienos šalies kalba proginius tekstus su tos šalies būdingais laukinės gamtos akcentais, ir paties užsakovo nenuspėjamus poreikius. Juk „Namų tekstilė“ – tai dėmesys klientui ir jo namams.

News

THE LASTEST CHILDREN'S PLAIDS COLORS

THE LASTEST CHILDREN'S PLAIDS COLORS2018-10-30

THE LASTEST CHILDREN'S PLAIDS COLORS

Read more

Large selection of bath towels

Large selection of bath towels2018-10-25

LARGE SELECTION OF BATH TOWELS

Read more

Wool pillows

Wool pillows2018-10-20

WOOL PILLOWS

Read more

You can buy our products