Medvilnės rankšluosčiai

Nors Lietuvos ir užsienio rinka siūlo ir nebūtinai 100% natūralaus pluošto rankšluosčius, tačiau Jonavos UAB „Namų tekstilė“ rankšluosčiai gaminami tik iš 100% natūralių verpalų. Įsidėmėtina, kad medvilnė lengvai dega, sintetika lydosi, tarsi tirpsta, o vilna smilksta.

„Namų tekstilė“ ženklo medvilniniai rankšluosčiai gaminami tik abipusiai kilpiniai, daugiausia vienspalviai. Tačiau pagal atskirus užsakymus galimi ir žakardiniai (sudėtingų raštų, pasiūlytų mūsų pačių arba kliento, įskaitant ir užsakovo logotipą, prekės ženklą bei kitus įmonės stiliaus elementus, nes rankšluosčiai puikiai tinka verslo dovanoms.

Kilpiniai, arba frotiniai, šukuotos medvilnės rankšluosčiai puikiai sugeria drėgmę, atsparūs skalbimui, neblunka ir patys nenudažo kartu skalbiamų kitų skalbinių, ilgai išlieka minkšti, estetiški ir švelnūs.

Abipusių kilpų, arba frotinius, rankšluosčius gaminame 400 - 500 g/m2, priklausomai nuo kilpų ilgio, siūlų storio arba atitinkamai subalansuoto ir ilgio, ir storio.

Nors ilgesnių kilpų 500 g/m2 rankšluosčiai yra švelnesni ir puresni, tačiau didmeninis užsakovas (pvz., viešbučiai) įvertina ir skalbimo kaštus, tad kartais tikslinga užsakyti bent dalį 400 g/m2 gramatūros rankšluosčių.

UAB „Namų tekstilė“ medvilnės rankšluosčių dydžiai cm

  • 50 x 30 – vaikiški rankšluosčiai. Pagrindiniai užsakovai yra vaikų darželiai, kosmetikos kabinetai, tačiau šie nedideli rankšluostukai gali būti naudojami ir kaip virtuviniai rankšluosčiai.
  • 50 x 70 – labiau skirti šluostytis rankoms.
  • 50 x 100 – universalios paskirties, naudojami pagal individualius poreikius.
  • 70 x 140 – patogūs apsisiausti po vonios ar dušo. Šio dydžio rankšluosčiai yra vieni paklausiausių, perkami pavieniai ir komplektais kartu su mažesnių dydžių rankšluosčiais. Mažmeninėje prekyboje rankšluosčių dydžius pasirenka ir susikomplektuoja pats pirkėjas, o didmeninius užsakymus komplektuojame įmonėje. Ypač populiarūs kalėdiniai rankšluosčių komplektai, kuriuos pakuojame į estetiškas dovanų dėžutes.
  • 100 x 150 – švelnūs paplūdimio rankšluosčiai. Jaukiai ant jų įsitaisius, galima mėgautis jūra ir saule, apsisiausti išlipus iš vėsių bangų ar papūtus žvarbesniam pajūrio vėjui.

Medvilnės rankšluosčių priežiūra

Be aprašytos bendrosios rankšluosčių priežiūros, medvilnės rankšluosčius rekomenduojame skalbti aukštesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje, nes ant jų kaupiasi itin daug bakterijų. Optimaliausia temperatūra – 40 laipsnių ir švelnus skalbimo ciklas. Kartą per mėnesį galima išskalbti rankšluosčius 40–60 laipsnių temperatūroje, taip jie bus papildomai termiškai apdoroti nuo bakterijų ir švariau išskalbti.