Pledai, skraistės

Sukurkime Jūsų namuose jaukumą bei švelnios šilumos pojūtį

Namai yra ta vieta, kurioje mes norime atsipalaiduoti, pailsėti bei šiltai ir jaukiai leisti laiką su šeima. Jaukumą namuose puikiai papildo įvairios mielos, šiltos detalės, kuriomis mes galime papuošti savo gyvenamąją erdvę. Taigi, kuriant savitus interjero sprendimus, būtina apgalvoti kiekvieną jų, net ir pačią smulkiausią. Ypatingai šiltą nuotaiką lietuviškų klimato sąlygų fone į Jūsų namus atneš vilnos tekstilės pledai.

Minkšti pledai ant lovos, sofos ar fotelių ne tik apgaubia mus šiluma, tačiau ir džiugina akis savo grožiu. Pledai ant lovų labai dažnai matomi visuose namuose, tik skiriasi jų išvaizda, priklausomai nuo šeimininko skonio bei interjero subtilybių. Tai pats universaliausias tekstilės gaminys, kadangi jį galima nesunkiai panaudoti, kaip užtiesalą ant minkštųjų baldų, taip pat ir pasiimti su savimi kartu į kelionę, iškylą gamtoje, ar prie jūros. Pledai dabar mėgstami ir lauko kavinėse, kuomet čia atėjusiems klientams pasidaro vėsu, tačiau vis dar norisi gėrėtis žvaigždėtu dangumi ir negrįžti į patalpų vidų.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis pledą?

●       Apsvarstykite, kur pledas bus dažniausiai naudojamas. Jeigu ketinate jį tiesti ant lovos – būtina prieš tai išmatuoti lovą ir pagal matmenis pasirinkti atitinkamo dydžio pledą.

●       Apgalvokite, ar pledas bus naudojamas tik kaip interjero dalis, ar, kaip antklodė. Pastaruoju atveju patartina rinktis aukštos kokybės gaminį, pavyzdžiui, pagamintą iš vilnos, kad jis suteiktų Jums daugiau šilumos

●       Rinkitės tokį pledą, kuris iš karto patraukia Jūsų dėmesį ir atitinka skonio reikalavimus – tik toks pirkinys bus tikrai pasisekęs.

Mūsų gaminami pledai yra parduodami internetu, todėl galite neskubėdami išsirinkti Jums gražiausią. Siūlome Jums 100 % Naujosios Zelandijos avių vilnos gaminius, todėl kokybę garantuojame. Kilus klausimams, susisiekite telefonu +370 656 50474 arba el.paštu info@namutekstile.lt