Bambuko rankšluosčiai

Bambukinius rankšluosčius gaminame tik abipusius kilpinius iš 50 % bambuko ir 50 % šukuotos medvilnės verpalų. Kilpiniai, arba frotiniai, rankšluosčiai su bambuko pluoštu yra priskiriami prie aukščiausios kokybės tekstilės gaminių kategorijos, sąlygojamos paties augalo savybių, palankių aplinkai ir žmogui.

Bambukas pasižymi antimikrobiniu poveikiu, todėl šio augalo nepuola kenkėjai, o jo augimui nenaudojamos nei trąšos, nei pesticidai. Baktericidinį ir priešgrybelinį bambuko poveikį išsaugo ir jo pluošto gaminiai, įskaitant rankšluosčius. Šios bambuko savybės apsaugo rankšluosčius nuo galimo nemalonaus kvapo.

Bambukas sugeria ir išgarina vandenį 3-4 kartus greičiau nei medvilnė. Gebėjimu puikiai sugerti ir garinti drėgmę bei geru oro pralaidumu pasižymi ir bambukiniai rankšluosčiai.

Bambuko pluoštas yra labai tvirtas, todėl bambuko audiniai, t. p. ir rankšluosčiai, yra labai patvarūs. Pvz., to paties 500 g/m2 šukuotos medvilnės rankšluostis atrodys storesnis, nei bambuko su medvilne, nes to paties svorio bambuko siūlai yra plonesni, nei medvilnės. Tai reikštų, kad to paties storio bambuko siūlai bus sunkesni, nei medvilnės, ir tvirtesni.

Bambuko pluoštas yra ekologiškas, nesivelia ir neblunka, todėl puikiai tinka tekstilės gaminiams, jų t. ir rankšluosčiams. Bambuko audinys primena šilko švelnumą, nedirgina odos, malonus liesti, tinka naudoti vaikams.

Bambuko rankšluosčių priežiūra

Bambuko pluošto gaminiai reikalauja nesudėtingos priežiūros. Tinkamai skalbiami ir džiovinami bambuko rankšluosčiai po daugelio skalbimų išlieka minkšti, estetiški, patvarūs ir purūs.

  • Bambuko rankšluosčius rekomenduojame skalbti ne aukštesnės nei 40 laipsnių temperatūros vandenyje.
  • Šių rankšluosčių negalima gręžti didžiausiomis skalbyklės apsukomis.
  • Skalbdami nenaudokite audinių baliklių bei minkštiklių.
  • Džiovinti geriausia lauke, neperdžiovinti, o ypač - prieš saulę. Nepatariama džiauti ant karštų paviršių, pvz., radiatorių arba vonios „gyvatuko“.
  • Jeigu išlįstų vienas kitas siūlas ar kilpelė - tai natūrali šio audinio savybė - galima ją tiesiog nukirpti aštriomis žirklėmis.

Patogaus ir praktiško Jums naudojimosi Jonavos „Namų tekstilė“ bambukiniais rankšluosčiais.