Audiniai

UAB „Namų tekstilė“ palankiomis kainomis prekiauja kokybiškais medvilniniais, lininiais ir puslininiais audiniais, skirtais siuvimo įmonėms, mažmeninėms parduotuvėms bei pavieniams asmenims Lietuvoje ir užsienyje – Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Skandinavijos ir kitose ES bei Rytų Europos šalyse.

Medvilniniai audiniai

Medvilniniai audiniai – vieni populiariausių, plačiau naudojamų siūti patalynei. Medvilnės audiniai gali būti satininio (įstrižo) ir drobinio (statmeno) pynimo.

Medvilniniai satino audiniai yra su specialia apdaila, labai atsparūs skalbimui (šviesių spalvų audinius galima netgi virinti, o tamsius – skalbti 60 laipsnių temperatūroje), todėl labai tinka patalynės komplektams, ypač įvairaus amžiaus vaikų ir paauglių paklodėms

Medvilninio satino audinių plotis

  • Marginto satino audinių plotis 220 cm
  • Vienspalvio satino audinių plotis 270 m,

Lininiai audiniai

Lininiai audiniai – ne tik iš seniausiųjų laikų atkeliavusios lietuviškos tradicijos, bet ir nesenstanti bei visada madinga klasika, rūpinimasis sveikata ir ekologija.

Lininių audinių privalumai

  • Lino audiniai audiniai yra ženkliai patvaresni už medvilninius, atsparesni trinčiai ir skalbimui
  • Nekaupia elektrostatinio krūvio, silpnina radiacijos poveikį, apsaugo nuo ultravioletinių spindulių, todėl naudojami apsaugai net kosminiuose laivuose.
  • Skalbiami lininiai audiniai minkštėja ir švelnėja. Palyginus su kitos sudėties audiniais, juose mažiau kaupiasi muilo ir kalkių nuosėdos.
  • Linas yra natūralus antiseptikas, nesukelia alergijos, todėl lininiai audiniai tinka jautrios odos žmonėms ir mažiems vaikams.
  • Lino audiniai laidūs orui ir itin gerai sugeria drėgmę bei prakaitą, todėl susidaro palankus mikroklimatas odai, ji nešunta.
  • Linas – ekologiška žaliava. Lininių audinių gamyba yra be atliekų, neteršia gamtos. Gamybos metu nesusidaro gamtai ir žmogui žalingi produktai.

UAB „Namų tekstilė“ prekiauja 100 % gryno lino ir puslininiais (50% linas ir 50% medvilnė) drobinio pynimo audiniais.

Lininiai audiniai skirti siūti rūbams, patalynei, staltiesėms bei kitiems namų tekstilės gaminiams.

Lino audinių rulono plotis 150 arba 220 cm

Puslininiai audiniai

Puslininiai audiniai yra audžiami iš lino ir medvilnės verpalų, drobės pynimo. Išausti iš natūralios medvilnės bei lino verpalų su lino pluoštu, jie mažiau glamžosi, gerai sugeria drėgmę, tad puikiai tinka įvairios paskirties patalynei.

Jaukaus Jums kasdienio komforto su „Namų tekstilė“ audinių gaminiais.